KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846083
nr 1384 6083
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Visby, Monogramsignerad ATG. Motivet: 14x24, yttermått inklusive ram: 35x45, akvarell
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:06:41
800 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt